
-
„BUDOWA PUNKTU SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH NA TERENIE MIASTA ZAMOŚĆ”
Budowa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie miasta Zamość W dniu 23.12.2024 r. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu podpisało z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z siedzibą w Warszawie Umowę o dofinansowanie na realizację projektu pn. „ Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Miasta Zamość” w ramach działania FENX.01.04 Gospodarka odpadami oraz gospodarka o obiegu zamkniętym priorytetu FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko…
